Asma Tavan

Asma Tavan

Asma tavan, tavanlarda alçıpan ile yapılan led ışıklı veya ışıksız dekoratif uygulamalardır. Asma tavanlar genelde evlerin salonlarında veya ofisler tercih edilen bir tavan kaplama çeşididir. Sizlerde dekoratif bir evim olsun istiyor iseniz bizlere ulaşarak Kocaeli Körfez bölgesindeki evinize Asma Tavan yaptırabilirsiniz.
Kapı Çeşitleri

Kapı Çeşitleri

Evinizin en önemli yapı taşlarından biriside kapınız dır. Sağlam bir kapı dışarıdan gelen soğuğu ve sıcağı yalıtarak sizlere fayda sağlayacaktır. Eğil yapı olarak sizlere Kapı Çeşitlerimizi sunarak hem güvenli hemde yalıtımlı ürünlerimizi sizlerle buluşturuyoruz.

Sıhhi Tesisat

Sıhhı Tesisat

Yaşanabilir yapılarda mekanik tesisatın en önemli aktörlerinden biri de kuşkusuz sıhhi tesisattır. Temiz ve kirli suyun sağlıklı bir şekilde kullanım yerlerine kadar iletilmesini ve bina dışına çıkartılmasını sağlayan boru ağına sıhhi tesisat denir.Sıhhi tesisat evimizin can damarları olduğu için güvenli ve kaliteli iş yapmak her zaman önde gelir ,bu işlemleri ustalarımız sizler için yapacaktır. Sıhhı tesisat işleriniz için Kocaeli körfez bölgesinde sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

PVC Doğrama

PVC Doğrama

Kapı, orta kayıt, pencere, kanat gibi birçok kullanıma açık ürünlerin hazırlanmasına ve kullanım panellerine PVC doğrama denir. Sizler için ustalarımız işlerini en güzel ve kaliteli bir şekilde yaparak sizlerin memnun olmasını sağlayacaklardır. PVC doğrama Kocaeli Körfez bölgesi hakkında sorularınızı bizlere iletişim formlarından veya numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Dış Cephe Mantolama

Sizler için ustalarımız işlerini en güzel ve kaliteli bir şekilde yaparak sizlerin memnun olmasını sağlayacaklardır. Dış Cephe Mantoloma Kocaeli Körfez bölgesi hakkında sorularınızı bizlere iletişim formlarından veya numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Elektrik Tesisatı

Elektrik Tesisat

Kullanılan alana göre elektrik enerjisi gerekli olan yerlerde ve yine kullanılan alanın özellikleri doğrultusunda uygun anahtar, iletken, priz, sigorta gibi alt yapı elektrik malzemeleri kullanılarak hazırlanan teçhizata elektrik tesisatı denmektedir.Elektrik Tesisatı Kocaeli Körfez bölgesi hakkında sorularınızı bizlere iletişim formlarından veya numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.